GENEL BİLGİLER


Doğu kara denizin incisi Rize’de, Kaçkar sıra dağları eteklerinde, doğa harikası Hemşin vadisinin tam ortasında yer alan badara yaylasının harika manzarasıyla sizi karşılıyan dedem dağ evi! Gerek otantik taş ve ahşap yapısıyla gerek iç tasarımındaki konforla sizi huzur dolu bir tatil keyfi sunmaktadır.

Misafirlerimizin Aileleriyle birlikte içten sıcak bir ev ortamı havasında, bulabilecekleri konfor ve imkânlar, dedem dağ evinde bulunmaktadır.

Bir odasında çift kişilik yatağı diğer odasında bir çift kişilik, birde tek kişilik yatağı olan, salonunda oturma grubu Amerikan mutfağı ve şöminesi bulunan keyifli bir dağ evidir.

Mutfağında kendi el lezzetinizle dilediğiniz yemekleri pişire bileceğiniz ocak ve mutfak ekipmanları buzdolabı mevcuttur, aile ortamında şömine karşısında güzel vakitler keyif dolu anlar geçire bilirsiniz.

Ayrıca yanı başında yuvam kafede; nefis alabalık ve yöresel yemekler, tatlılar, muhlama keyfi, isteğe bağlı fast food çeşitleri ile doğal kahvaltı keyfi ücretli olarak sunulmaktadır. Dileğinizde bu imkânlardan da faydalana bilirsiniz.

Kalabalık ailelerinde rahatça kalıp güzel anılar biriktire bileceği harika bir doğal dağ evi olan dedem dağ evi, hijyenik koşullarda güvenli bir tatil imkânı sunmaktadır.

Kaçkar sıra dağlarına bakan harika manzarası ve doğanın tam ortasındaki konumu ile siz değerli misafirlerini bambaşka bir dünyaya taşıyan dağ evimiz, şehir hayatından izole bir şekilde huzur dolu bir tatili sizlere sunar.

E- Bülten

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?